Vše nejlepší v novém roce 2024!

foto-1Všem členům Kmene dospělých Junáka, stejně jako sestrám a bratrům v celém skautském společenství u nás i ve světě, přejeme v novém roce 2024 všechno nejlepší – hlavně zdraví, štěstí, spokojenost a mír.

Přejme si společně, ať v příštích 366 dnech bude naše cesta lemována jen liliemi a trojlístky porozumění, tolerance, vzájemného respektu a spolupráce.

V novém roce 2024 čeká dospělé skauty České republiky řada významných událostí a zajímavých akcí. Vším, co děláme – individuálními aktivitami a širokou klubovou činností počínaje přes velké kmenové akce na národní úrovni až po významná mezinárodní setkání a konference, prokazujeme, jak pestrý i prospěšný je skauting pro dospělé pro každého z nás i společnost, v níž žijeme. Naplňujme a rozvíjejme proto rámec našeho kmenového motivačního programu Oldskauting 21 stejnou měrou i v začínajícím roce 2024. Usilujme společně o zdar všeho, co nás ke skautskému společenství přitahuje a poutá nás k sobě.

Snažme se, abychom jako jednotlivci i celé společenství co nejvíce naplňovali myšlenku a odkaz zakladatele světového skautského hnutí Roberta Baden-Powella: Pokusme se v roce 2024 udělat náš svět alespoň o trochu lepším, než s jakým jsme se s ním loučili v posledních chvílích roku uplynulého.

Náčelnictvo Kmene dospělých Junáka