Novoroční přání 2019 obdržel Kmen dospělých také ze světového ústředí ISGF

foto-1V řadě přání, které byly doručeny na adresu Náčelnictva Kmene dospělých na přelomu starého a nového roku, nechybí ani novoročenka z ústředí Mezinárodního společenství skautů a skautek – International Scout and Guide Fellowship (ISGF) v Bruselu.

Společné přání Světového výboru a Světové kanceláře je graficky laděno ve svátečním vánočním duchu a podepsali jej prezident ISGF Mathias Lukwago z Ugandy a generální sekretářka Nathalie Henrard. V přání je několika hesly v angličtině symbolicky vyjádřena naděje, že nový rok bude pro všechny národní organizace skautského společenství rokem úspěšného startu do další činnosti, nových myšlenek, plodného soustředění se, dobrých záměrů a radostných výsledků této práce.

Pro samotnou centrálu mezinárodního společenství bude rok 2019 obdobím, ve kterém už Světový výbor začne bilancovat dílčí výsledky svého tříletého mandátu od Světové konference 2017 na Bali v Indonésii. Další Světová konference se uskuteční v roce 2020 ve španělské metropoli Madridu.